Jízda pro Paraple

V posledních dnech jsem se zapojil do akce „Běh i jízda pro Paraple“. Samozřejmě jsem se zaregistroval do sekce pro cyklisty, kde se v období od 1.5. do 29.5.2021 nahrávají výsledky jednotlivých jízd a následně to generuje průběžnou výsledkovou listinu. Neberu to samozřejmě jako závod, ale člověka to o něco více motivuje k jízdám.

Pořadí rozhoduje počet najetých kilometrů, což samozřejmě je nejjednodušší možný způsob vyhodnocení, ale ideální to určitě není. Přecijen někdo jezdí na silničce, jiný na gravelu, treku nebo horském kole či koloběžce. Někdo si během trasy naplánuje víc kopců, jiný jezdí po rovince. V neposlední řadě jsem narazil i na to, že v rámci jedné kategorie se nahrávají i výsledky z trenažeru a to už se mi úplně nelíbí, to bych těch kilometrů mohl nahánět po večerech stovky. Ale jak jsem psal, neberu to jako závod, je to pro dobrou věc a na kolo chodím hlavně kvůli sobě, ne závodit 🙂

Startovací balíček

Startovní balíček za 199 Kč s příspěvkem na dobrou věc zahrnuje diplom, startovní číslo (obdržíte na e-mail.) V případě objednání funkčního trička obdržíte i originální papírovou medaili.

Funkční tričko Alpine

Na památku běhu je možné si objednat funkční běžecké tričko Alpine Pro, díky kterému podpoříte Paraple celou jeho výší a získáte i originální papírovou medaili, která bude odeslána spolu s tričkem v průběhu registrace. Rozesílka trik vždy v po, st, pá během května.

Nahrávání výsledků

Každý pohyb si jednoduše změříte jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahrajete výsledek. 29. 5. proběhne vyhlášení v rámci živého Běhu pro Paraple v Praze v Malešicích.

Aktuální stav

Momentálně jsem v kategorii cyklistů (mužů) na 12. místě s 310 kilometry 🙂 Takže pokud rádi jezdíte na kole, běháte…a chcete podpořit dobrou věc, můžete se ještě stále zaregistrovat a třeba si udělat i svůj rodinný tým.