Bloudění Podkrkonoším 2023

V sobotu 6.5.2023 se uskuteční již 13. ročník cyklistické akce Bloudění Podkrkonoším, které organizuje Martin Luňák s rodinou a přáteli. Od 3.5.2023 je možná registrace pouze přes email, takže opozdilci mají ještě poslední šanci, jak se nahlásit.

O co vlastně jde? Bloudění Podkrkonoším je orientační závod dvojic na kole, kde účastníci hledají kontroly ve volném pořadí dle turistické mapy – svým pojetím je akce určena pro zdatné sportovce, ale určitě i pro hobbíky nebo úplné začátečníky. Ačkoli se jede o pořadí, tak na prvním místě je dodržování pravidel fair play a samozřejmě bezpečnost všech zúčastněných.

Bloudění Podkrkonoším
Bloudění Podkrkonoším – pozvánka na 13. ročník

Pořadí bude určeno v různých kategoriích. Konkrétně se můžete přihlásit do těchto skupin: DM (mix), DD (ženy), MM (muži), Master (dvojice se součtem věku nad 99 let), Junior ( jeden člen do 13 let) a E bike (alespoň jedno elektrokolo).

Všem registrovaným a pořadatelům přeji krásné počasí a jízdu bez karambolů. Ani letos mi to bohužel nevyjde, takže zatím tato akce bez mé osobní zkušenosti 🙁